İSTANBUL TURİST REHBERİ BUL
Rehber No 0543 889 16 16
KOKARTLI TURİST REHBERLERİ ARANIYOR (İŞ İLANI)
Sitemize gelen Turist Rehberi Taleplerinde Kullanılmak üzere HER DİLDEN SERBEST ÇALIŞAN KOKARTLI TURİST REHBERİ'ne ihtiyaç vardır.
Bağımsız Freelance çalışan rehberler bizimle anlaşma yaparak kayıt yaptırabilirler.
Kayıt yaptıran KOKARTLI REHBERLER Sitemize gelen REHBER TALEPLERİ NDE DEĞERLENDİRİLECEKTİR. 0543 889 16 16

Lütfen Rehberlik Çalışma Sistemimizi okuyunuz:

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?
Sitemiz Rehberlerin birbirlerine İŞ PASLAYARAK hem para kazandığı hemde boş günlerini doldurduğu özel bir sistem üzerine kuruludur. Sitemizce Satılmış KOMİSYONLU turlar Sitemizce bir ORTAK HAVUZ içerisinde toplanarak MÜSAİT REHBERLERE paslanır. Satılmış bedel üzerinden Komisyon düşüldükten sonra kalan NET TUTAR rehbere ödenir.

BU SİSTEMLE TUR ALACAK REHBERLER REHBERLİK BEDELLERİ ÜZERİNDEN KOMİSYON ALINMASINI KABUL ETMİŞ VE BU SİSTEME DAHİL ANLAŞMALI REHBER SAYILIRLAR.

Örneğin, Rehberlik Bedeli 300 TL ye satıldı ise bu bedelin 100 TL si site ve komisyon giderleri için tahsil edilerek kalan tutar rehbere ödenir veya tur lideri/müşteri/turist tarafından ödetilir.

Sadece rehberlik hizmeti müşteriye/turiste satılır. Üyelerimiz Rehberlik hizmetini sattıkları tarihte müsait değillerse KOMİSYON ödemek kaydıylada işlerini sitemiz aracılığı ile 0543 889 16 16 üzerinden başka rehberlere de paslayabilirler.
Rehberler isterlerse kendi komisyonlarınıda koyarak sattıkları turlar için, rehber  bulmak üzere sitemize başvurabilir. Bu durumda tarafımıza servis bedeli öderler.


Sitemiz Rehberlerle Anlaşılan Yevmiye Bedeli Üzerinden alınacak KOMİSYON USULÜ çalışmaktadır.Servis Bedeli (KOMİSYON) düşüldükten sonra rehbere PEŞİN ödeme yapılır. Ödemelerde gecikme aksama durumu söz konusu değildir.


ÖRNEK HESAPLAMA: Rehberle anlaşmalı olduğumuz fiyat 220 TL ise firmadan tahsil edilen 300 TL ise, 80 TL komisyon olarak alınıp 220 TL rehbere ödenir, KAYIT YAPTIRMAK İSTEYEN REHBERLER AŞAĞIDAKİ İŞ SÖZLEŞMESİNE GÖZ ATMALIDIRLAR.CV NİZİ turistrehberibul.com ADRESİNE MAİL ATABİLİR VEYA ÇALIŞMAK İSTEDİĞİNİZE DAİR BİR E-POSTA GONDEREBİLİRSİNİZ. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN 0543 889 16 16 YI ARAYINIZ.

FREELANCE TURİST REHBERLİĞİ İŞ DETAYI

-Bu anlaşmayla bizle serbest (freelance) usul çalışacaksınız yani iş geldikçe telefonla aranarak müsaitseniz tur alabileceksiniz turu alıp almamkta özgür olduğunuz gibi başka yerlerden de tur alabilirsiniz herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır.

Sitemiz firmalara, şirketlere, şahıslara, seyahat acentelerine, üniversite, okul vs gibi eğitim öğretim kurumlarına ihtiyaç halinde  günübirlik veya birkaç günlük konaklamalı veya konaklamasız kültür turlarına ve gezilere ‘turist rehberi’ sağlama ve ‘turist rehberliği’ hizmeti sunma amacı taşımaktadır.

Websitemiz herhangi bir seyahat acentesi olmayıp tek gelirimiz turist rehberliği bulma ve rehber sağlama hizmetine karşılık alınan Servis Bedelidir.Bu nedenle aşağıdaki tabloda  öngörülen günlük rehberlik bedelleri kabul edilmelidir.

-Bu sözleşmeyi kabul ederek imzalayan rehber kendisine verilen tur veya turları zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmekle yükümlüdür. Çok acil sağlık problemleri ve doğal afetler istisnadır. Haber vermeksizin yerine başka bir rehber arkadaşını gönderemez. Kendisine tur verildiği halde bu Tura rehberlik edemecek rehber tarafımıza en az 7 gün öncesinden bildirmelidir. Aksi taktirde anlaşma sekteye uğrayacaktır.

-Turu gerçekleştiren rehber, turunu yaptığı kişi veya kurumlara kendi kartını veremez ve iş bağlantısı yapamaz. Bizim müşterilerimiz daha sonraki turlar için direkt rehberi arar ise  rehberin bu kişileri bize yönlendirmesi gerekmektedir. Bu kurala uymayan rehberler tespit edildiklerinde bu anlaşma geçersiz sayılacak bu rehberle çalışılmayacaktır.

Tur Bitti Rehberlik Yevmiyenizi Nasıl Alacaksınız?

-          Üç Türlü ödeme imkanımız bulunmaktadır. Hangi yol ile size ödeme yapılacağı tur işi size verilirken telefonda bildirilecektir.

-          1) Tur öncesi veya tur bitimi rehberlik ücretiniz bizim servis bedelimiz kesilmiş şekilde tur lideri,otel yetkilisi,tur organizatörü, katılımcı  müşteri,şofor  veya şirket yetkilisince elden size direk ödenir.

 

-          2) Rehberlik Yevmiyeniz Tur öncesi veya tur bitimi Bizim servis bedelimiz kesilmemiş bir  şekilde tur lideri,otel yetkilisi,tur organizatörü, katılımcı  müşteri,şofor  veya şirket yetkilisince elden size ödenir. Siz tahsilatı yapınca anlaşma fiyatımız olan rehberlik bedelini içinden alır ve kalan tutarı aşağıda belirtilen hesaba havale edersiniz.

 

-          3) Tur bitiminde bizzat biz sizin banka hesabınıza veya posta çeki hesabınıza ücretinizi havale yolu ile gerçekleştirirz.

 

-          4 Günü aşan turlarda ve Anadolu Turlarında Toplam Rehberlik ücretinin %25 i tur öncesi ödenir.Turlar rehberlere iş yoğunluğuna göre SIRA usulu ile verilmektedir. Olumlu feedbacki ve müşteri memnuniyeti çok olan rehberler fazla iş alabilmektedir.

Tursab Kontrolleri

Türsab Kontrolleri için REHBER-MÜŞTERİ doğrudan hizmet sözleşmesi yapılmakta ve tarafınıza iletilmektedir. Ücret ibaresinde komisyonlu bedel yazılmaktadır.  

Rehberler misafirleri götürecekleri deri, halı, kuyum,takı,lokum vs gibi mağazalarda yapılacak satışlarda alınacak komisyonların %50 sini hak ediş olarak alacaktır. Müşteri neye ilgili ise tespit edilerek gerekirse bizle irtibat kurulmalıdır böylece anlaşmalı olduğumuz satış mağazalarına yönlendirme yapabilmekteyiz. Rehberler başke acentelerin turlarını satamazlar.

 

SERVİS BEDELLERİ

REHBERLİK DİLİ

GÜNÜBİRLİK TUR

2 GÜN VE ÜZERİ

Satış Komisyon

Türkçe

İngilizce

Almanca

 

 

%35

 

%35

 

%50

Fransızca

İspanyolca

Portekizce

İtalyanca

 

 

%35

 

%35

 

%50

Arapça

Hollandaca

          Flemenkçe

Rusça

Japonca

Korece

Çince

Bulgarca

Yunanca

Macarca

 

 

%35

 

 

 

               %50

Norveççe

İsveççe

Danimarkaca

Polonyaca (Lehçe)

Urduca

 

%35

 

%50