Turist Rehberi Bul

Anasayfa

Web Sitemize Hoşgeldiniz..
 Rehberlik Hizmeti İçin Arayınız 0543 889 16 16
 E-Posta: turistrehberibul@hotmail.com
  Türkiye'nin Her Yerinde Turist Rehberliği Hizmeti Sunulmaktadır.
Yurtdışı ve Yurtiçi Turları için Rehberlik Hizmeti talebi gönderebilirsiniz. Rehberlik Bedellerine Servis Ücreti Dahildir.
                                                                                        
                                                             Turist Rehberliği                          Rehberlik         Rehber Rezervasyonu Nasıl Yapılır ?         Mevlana Sema

                                                         Hizmeti Talebi  Gönder                   Ücretleri                Kurallar ve İptal Şartları             Gösterisi İstanbul      


Profesyonel Kokartlı Turist Rehberliği Hizmeti Verdiğimiz Diller

Türkçe
                                                                                

               Almanca İngilizce Fransızca     İspanyolca  İtalyanca Portekizce    Rusça   Yunanca Bulgarca   Arapça   Korece    Romence  Danca    Fince    Sırpça

                                                                                                                      
                                                                      Felemenkçe  Japonca       Çince      Uygurca    Macarca  Norveçce   Farsça      İsveççe  Hırvatça


Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti ve Tercüman/Çevirmen/Mihmandarlık Hizmetlerini Sitemiz aracılığyla gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda yer alan diller dışında rehbere ihtiyacınız olduğunda lütfen tarafımızı arayınız. Rehber ve Tercuman Kiralayabilirsiniz. Rehberlik Fiyatlarına Hizmet Bedeli Dahildir.
                                                                                   
      Yoğun dönemlerde aşırı talep trafiğinden dolayı telefonlarınıza cevap veremediğimizde turistrehberibul@hotmail.com adresine e-posta gönderebilir, yukarıdaki numaralara sesli mesaj veya SMS bırakabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Tüm Rehberlik Fiyatlarına Hizmet Bedelimiz dahildir. Ödemesi Tur Öncesi havale yolu ile yapılmayan  rehber  rezervasyonları geçersizdir.
     Eğer Kokartlı Rehberseniz ve Sitemize kaydolmak, sistem hakkında bilgi almak,istiyorsanız 0543 889 16 16 yı arayarak çalışma şartları hakkında bilgi alarak kayıt yaptırınız. CV nizi turistrehberibul@hotmail.com adresine iletebilirsiniz.

Yurtdışı Turları Rehberliği: Yurtdışı turlarınızda hizmet vermek üzere, Balkan  ülkeleri (Yunanistan,Bulgaristan,Makedonya,Romanya,Sırbistan,Hırvatistan,Arnavutluk,Bosna-Hersek vs.), Avrupa Ülkeleri (Fransa,İspanya,Almanya,Çek Cum.,İngiltere,Macaristan,Rusya vs.), Uzakdoğu Ülkeleri için KOKARTLI PROFESYONEL Tecrübeli Rehberlerimiz Bulunmaktadır. Yurtdışı Turist Rehberliği; talebiniz, tur programınızn kapsamı,içeriği ve müsaitlik durumuna göre özel olarak fiyatlandırılır.

 

REHBER REZERVASYONU NASIL YAPILIR ?
-Öncelikle 0543 889 16 16 dan İlker Bey ile görüşerek veya turistrehberibul@hotmail.com adresine talebinizi mail atarak müsaitlik ve fiyat teklifi alınır.
-Turunuz kesinse Rehber Ücretinin Tamamı sitemizdeki hesabımıza yatırılır ve dekontu mail atılarak rehber rezervasyonunuz  kesinleşir.
-Turunuz İptal olduğunda Ücret İade İmkanı Yoktur. Turunuz %99 Kesinse Ücret Yatırınız.
-Ücreti Ödenmemiş rehber rezervasyonları bağlayıcı olmayıp geçersizdir.
-Rehberlik Ücretleri Kültür Bakanlığınca emredilmiş tarifedir.Pazarlık Teklif Etmeyiniz.
-Sitede yayınlanan tur programları, rehberliğini yaptığımız tur güzergahları olup fikir verme amaçlı en sık ziyaret edilen yerlere göre oluşturulmuş hazır paket programlardır.
-Sitemiz sadece rehberlik hizmeti vermekte olup, ekstra olarak araç, otel, transfer vs talepleriniz ve konaklamalı turlarınız TURSAB üyesi seyahat acentelerinin organizasyonu desteğiyle belgeli ve sigortalı olarak yasalara uygun bir şekilde belgeli ve faturalı olarak organize edilecektir.
-İstanbul harici il veya ilçelerden (Örn, Adana, Konya, Bursa vs) kalkışlı turlara da rehber gönderilmektedir.
-15 Kişiyi aşan Gurup turlarında günlük KULAKLIK kiralanarak daha etkin bir tur yapılmaktadır. Rehberin anlatımları kulaklıklar sayesinde katılımcılar tarafından daha net duyulmakta ve anlaşılmaktadır. Günlük kirası kişibaşı 10 TL dir. Rehber anlatımları yaparken herkes kendi kulaklığından rahatça anlatımları duyabilmektedir.

                  REHBERLİK VE EKSTRA HİZMETLER İÇİN İRTİBAT BİLGİLERİ
 
                                           
E-POSTA   turistrehberibul@hotmail.com         İletişim: Vodafone : 0543 889 16 16

Banka Hesap numaramız için tıklayınız.

 Rehberlik Hizmeti Faturalandırma İşlemi: Firmanızın muhasebecisi tarafından bir GİDER PUSULASI düzenlenmekte ve Rehberlik Hizmeti adı altında muhasebenizce rehber bilgileri ( isim soyisim, rehber dili, adresi, tc nosu ve iletişim bilgileri) yazılarak düzenlenmektedir.

Rehberlerimiz İstanbul, Antalya, Konya ve Çanakkale merkezlidir. Başka İl ve İlçelerden Kalkışlı Turlarda Rehberlerimiz O il veya İlçeye Gönderilmektedir. Bu durumlarda rehberin yol ve yemek masrafları turu organize eden kişilerce peşin olarak karşılanmalı  gidiş-dönüş bilet ve otel konaklama rezervasyonları yapılarak tarafımıza gönderilmelidir.
Tur rehberi rezervasyonunu kesinleştirmeniz için tur tarihinden

önce ücretini yatırarak rehber rezervasyonunzu %100
de %100 kesinleştirebilirsiniz.  
 0543 889 16 16
TÜRKİYE CANIM FEDA